Маринюк Мар'ян 1 36"   38" 1  Легчанов Валерій
Делегат : Головков В. (Донецьк)
Інспектор : Шевцов В.І. (Київ)
Арбітри : Дребужан С. (Мукачеве), Беспорочний Д. (Харків)

Перший домашній матч Кардинала викликав чималий інтерес місцевої публіки. Чи то статус першого матчу в сезоні, чи то візит чемпіонів, так чи інакше, у залі не було жодного вільного місця. Ті люди, які прийшли в цей день в спорткомплекс ДЮСШ-4 не пошкодували, бо їм пощастило спостерігати цікавий матч.

Перший тайм команди пристрілювалися один до одного. Енергія, як подобає чемпіону, більше володіла м'ячем, намагаючись приспати суперника, але як не дивно небезпечних моментів було більше саме біля їхніх воріт. Рахунок 0-0 після першого тайму повинен влаштовувати гостей, які могли пропустити як мінімум двічі, коли м'яч влучив спочатку в поперечину, а потім і хрестовина воріт врятувала Енергію від вірного гола.

Другий тайм почався в тому ж руслі. Як і спочатку першого тайму потужним ударом з-за меж штрафного Мар'ян Маринюк перевірив каркас воріт Енергії, яка, як і раніше, робила ставку на контроль м'яча. У другому таймі ця тактика почала давати свої плоди у вигляді небезпечних моментів, але на висоті в цей день був Віталій Денюжкін. Гол стався на 32 хвилині матчу, зусиллями Сергія Піддубного, але Енергія досить швидко зуміла відігратися-на 35 хвилині відзначився Максим Павленко. Справжній трилер відбувався на паркеті в ті хвилини, чим ближче підходив до кінця час матчу, тим більше напруження відчувалося. На 36 хвилині місцева публіка вибухнула оваціями, після гола Мар'яна Маринюка. Здавалося б, що до перемоги і головної сенсації залишилося зовсім недовго, але іншої думки була Енергія в особі Валерія Легачова, який зрівняв рахунок красивим ударом головою. Після цього команди ще кілька разів обмінялися небезпечними випадами, але вабанк жодна з команд йти не стала, мабуть де то в підсвідомості рахунок 2-2 по такій грі влаштовував обидві команди.