2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

«Енергія» (Львів) –«Єнакієвець» (Єнакієве) 3:1

Друк

Вирішальний матч за вихід у фінал відбудеться 17 травня о 16.00. Трансляція на Спорт 1

Голи: Легчанов, 12, Коваль, 23, Рогчанов, 40 - Свірідов, 4

Місце у воротах «Єнакієвця» дещо несподівано зайняв Андрій Мельник, адже Олексій Сагайдаченко вчора провів відмінну гру. У «Енергії» теж сталися зміни у складі – місце Михайла Грицини у другому квартеті посів його брат Микола. Команди розпочали гру абсолютно спокійно, але як кажуть «у тихому болоті чорти водяться». Свірідов по лівому флангу вибіг сам на сам і холоднокровно реалізував цю нагоду – 0:1. Цей гол пробудив львів’ян. Павленко зіграв як «стовп» і відкинув м’яч на дугу під удар Легчанову, але він той влучив у захисника і сфера полетіла вище. Згодом Олександр Бондар з 12 метрів добре приклався «неробочою» правою ногою, однак Мельник бу до цього готовий. На 8-й хвилині Олександр Косенко вирішив усіх здивувати і випустив Легчанова як «літаючого воротаря».  Другий вихід псевдоворотаря завершився голом. Легчанов заробив штрафний в 11-ти метрах від воріт і сам реалізував цей стандарт прошивши стінку і руки воротаря – 1:1. Трохи згодом Скорий з тієї ж позиції, що й Свірідов, намагався забити гол-близнюк першого, однак пробив трошки повз ближній кут. «Єнакієвець» активно пресингував, щоб не допустити виходу на поле козиря «зелено-білих». Зрозуміло, що весь час так тривати не могло, тож Легчанов з певними інтервалами з’являвся й надалі у воротарській футболці. На 17-й хвилині єнакієвчани отримали право на такий же штрафний, як і «енергетики», коли зрівнювали рахунок. Рось пробив не надто сильно і Кардаш парирував цей удар, а потім ще й добивання Скорого. Львів’яни й надалі пробували розіграти більшість, однак ймоврніше могли пропустити, особливо після удару Валерія Замятіна, коли м’яч по-зрадницьки влучив у штангу.

Після перерви Легчанов як вийшов з підтрибунного приміщення у воротарській футболці, так її і не знімав. Правда в другому таймі Валерій в ній грав значно менше, адже вже на 23-й хвилині Коваль вивів «енергетиків» вперед. Швидкості зросли, а разом з ними і кількість гольових моментів. Особливо пам’ятним був момент Віталія Скорого на 30-й хвилині. Він завдав несильного удару з 4-х метрів поміж ніг Кардашу, але той дивом встиг вигребти м’яч у себе із-за спини. На 33-й хвилині Олег солодовник вирішив вперше у матчі звернутися до послуг бразильських легіонерів, які, як і в минулому матчі, лише «гріли» лаву запасних. Та й це не допомогло, тож за 2.35 до кінця настав час «Єнакієвця» демонструвати свою майстерністю у грі з 5-м польовим. Однак і цей хід не спрацював, натомість Євген Рогачов майже перед самою сиреною зумів влучити зі своєї половини у порожні ворота.

Як бачимо, усі чотири команди вирішили подовжити своє відрядження у мальовничих Черкасах ще на один день і завтра нас чекають вирішальні матчі у чвертьфінальних серіях.